Pozvánka na ADVENTNÍ ODPOLEDNE na naší škole

Rok se s rokem sešel a opět se blíží doba adventní. Pro mnohé nastává období předvánočního shonu, ale Advent by měl být hlavně dobou rozjímání a setkávání se s lidmi na různých oslavách, dílnách, adventních koncertech a trzích ...

Srdečně tedy zveme všechny přátele naší školy na adventní odpoledne v úterý 4. prosince od 14:00 hodin.

Kromě tradičního programu a osvědčených míst k rozjímání, vyrábění a nakupování drobností pro radost jsme pro vás letos připravili i pár novinek.
Součástí adventních oslav bude i SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÁNOČNÍ CUKROVÍ (viz samostatný článek).
V rámci adventního odpoledne si můžete zajít na ADVENTNÍ JARMARK a zakoupit si nádherné věnce z chvojí, jedlé dárky, perníčky a výrobky z keramiky a jiných materiálů. Paní Troupová z knihkupectví Expedice bude mít ve škole stánek s knížkami (viz Daruj třídě novou knihu).
Děti se určitě těší na DÍLNY, kde si vyrobí čertovské, vánoční a zimní věcičky. Vstupenka na 7 dílen stojí 50 Kč. Navíc na některé vstupenky mohou děti vyhrát pěknou cenu v tombole. (A výherních lístků není málo!)
Všichni určitě zavítáte do ČERTOVSKÉ KAVÁRNY na dobrůtky a punč.
Ani letos nebude chybět BLEŠÍ TRH, ČERTOVSKO-ANDĚLSKÉ HRÁTKY a fotografování s andělskými křídly. Také se budeme snažit překonat rekord v délce řetězu - tentokrát nebeského a čertovského.

Kulturní program bude probíhat na pódiu v hale. Ve 14:00 odpoledne slavnostně zahájí děti z 2.B s vánočními písničkami.
Dvakrát také zahraje a zazpívá školní kapela Nádrž.
Náš školní dramatický klub předvede ŽIVÝ BETLÉM - ve 14:30 v hale a v 16:00 u vánočního stromu před školou, kde naše společné setkání ukončíme.
Ještě před přesunem ven (v 15:35) vyhlásíme v hale vítěze soutěže o nejlepší cukroví a vylosujeme výherce hodnotnějších cen v tombole.
Pro žáky 2. stupně chystají deváťáci tradiční VÁNOČNÍ DISKOTÉKU v malé tělocvičně (od 16:00 do 17:00).

Program celého odpoledne je opravdu pestrý :-)
Přejeme všem klidné chvíle do Vánoc, hodně zdraví a málo stresu!

Adventní odpoledne