Dnes je Úterý 18.6.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Native Speaker in 4A and 5D
Autor: Markéta Syllová, četlo 2126 lidí, 2019-04-01 15:55:19
V pátek 29.3. naší školu opět navštívil rodilý mluvčí Alex z USA. Tentokrát se setkal se třídami 4.A a 5.D. V obou třídách byl už Alex poněkolikáté. Děti si procvičily slovíčka, zahrály hry a mnoho z nich také sebralo odvahu položit ALexovi otázky v angličtině. O milé i vtipné postřehy se s námi podělili žáci 4.A: "Já jsem rád že k nám chodí, potože si myslím, že když je tu rodilý mluvčí tak se naučíme lepší výslovnost."
"Mě se líbí když s ním hrajeme hry skoro furt. Je hodný, milý, hned se nenaštve. Naučíme se toho víc, než když si to čtem z učebnice."
"Je s ním veliká zábava a je ještě fajn že s ním hrajeme samé hry a tim jsem se toho víc naučila" "Je to prostě můj typ." "Je hrozně zábavný a jelikož neumí česky tak celou hodinu musíme mluvit anglicky."
"Měl by vyhrát Svatého Ámose." "Je vtipný takže z výuky udělá něco nového. Taky se od něho můžeme naučit přízvuk."

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 16983, za uplynulou hodinu: 450368, Vaše IP: 54.242.25.198