Návštěva Úřadu práce

V pondělí 1. dubna jsme se šli podívat na Úřad práce na Plešivci. Ráno jsme se sešli u "Skleníku" a přešli jsme společně na úřad.
Tam nás přivítal milý pán, který nás celou dobu vzdělával.
Dozvěděli jsme se, jaké možnosti máme po základní škole.<
Můžeme jít na učňák, odbornou střední školu, na gymnázium ... Pán nám vyprávěl o všech typech škol, doporučoval nám, na jaké školy máme jít, když máme takové a takové známky.
O malé přestávce jsme si prohlíželi knihovnu, kde byly desky s různými profesemi. Každé desky obsahovaly, co je k profesi zapotřebí a byly zde označené hlavní věci, které musí uchazeč o profesi splňovat (mluvení, práce v týmu ...).
Když jsme skončili, museli jsme jít do školy. Vrátili jsme se na čtvrtou hodinu.
V. Rosina

Úřad práce - 8.CÚřad práce - 8.CÚřad práce - 8.CÚřad práce - 8.CÚřad práce - 8.CÚřad práce - 8.C