Noc ve škole 5.C

Bylo to super, moc jsem si to užila. Nejvíc se mi líbilo, jak jsme nosili tužky na prstech a že Áďa a Peťa překonaly svůj strach na stezce. I noc byla dobrá.
Líbilo se mi, jak jsme při zpáteční cestě hráli hry. Taky jsme se vozili na vozíku. Bylo to fakt super a moc mě to bavilo. Mně se moc líbilo, když byla stezka odvahy a já se hodně bála a Martin šel potom se mnou. Taky se mi líbilo, jak celá třída jezdila na vozíku.
Líbilo se mi, jak jsme skoro všichni překonali svůj strach.
Mně se líbilo, jak jsme šli ve dvojici serpentinou a měli jsme tužku na prstech a nesměla spadnout. Taky se mi líbilo, jak jsme se vozili na vozíku v pivovaru a ještě se mi líbilo, jak jsme ve škole šli stezku odvahy. Sice jsem se bála, ale pak jsem to zvládla.
Líbilo se mi všechno. Nejvíc večírek v pivovaru a bojovka ve škole. Byla to super noc a s klukama ze třídy jsme si domluvili lívancovou párty a všichni si přinesli tak třicet lívanců.
Mně se nelíbilo to, že stezka byla málo strašidelná a krátká.
Mně se líbilo opékání buřtů, byla tam sranda. Bylo dobrý to spaní. Byl to dobrý zážitek.
Líbilo se mi opékání buřtů v Pivovarské zahradě, chůze s tužkou ve dvojici, a jak jsme drželi provaz v ruce a museli mít zavřené oči a důvěřovat tomu, kdo nás vedl.