Další část projektu s partnerskou školou

Ve čtvrtek 10.10 jsme se vydali na s naší partnerskou školou v rámci projektu o A. Stifterovi na Vítkův hrádek. Zúčastnili se vybraní žáci z devátých tříd. Autobusem jsme vyjeli až do vesnice Svatý Tomáš, kde nás přivítal krásný kostel. Po krátkém výstupu na zříceninu hradu jsme se sešli s přáteli z Hauzenbergu. Vyšli jsme do věže hradu a prohlídli si krásnou Česko-Rakouskou krajinu. Následně jsme společně plnili úkoly o hradu a Adalbertu Stifterovi. Pomocí těchto úkolů jsme prohloubili své znalosti a lépe se navzájem poznali. Moc se těšíme na další společné akce.

Za zúastněné Michal Svoboda 9.B
Foto Kateřina Wernerová 9.A

Vítkův hrádek- 9. třídyVítkův hrádek- 9. třídyVítkův hrádek- 9. třídyVítkův hrádek- 9. třídyVítkův hrádek- 9. třídyVítkův hrádek- 9. třídyVítkův hrádek- 9. třídyVítkův hrádek- 9. třídyVítkův hrádek- 9. třídyVítkův hrádek- 9. třídyVítkův hrádek- 9. třídyVítkův hrádek- 9. třídyVítkův hrádek- 9. třídy