Strašidla v knihovně

Odvážní druháci se vydali za strašidly do knihovny na Míru. Hned ve dveřích je přivítala veselá čarodějnice, ze které se vyklubala paní knihovnice Brčáková. Představila dětem knížky o strašidlech a Pavlík si hned jednu půjčil. Snad se při čtení nebude bát a až ji přečte, určitě nám ji bude vyprávět. Zazpívali jsme si o ježibabách, zasmáli se strašidelným vtipům, vyluštili jsme křížovku a nakonec si malí šikulové vyrobili dýňovou lucerničku. V knihovně se děti nikdy nenudí, zkuste tam někdy také zajít.