Soutěž o nejlepší vánoční cukroví - 2. ročník

Letos podruhé pekli žáci z naší školy (s pomocí svých příbuzných) cukroví a perníčky do soutěže.
Tentokrát bylo zadání malinko specifikováno (v rámci tématu "Zasněžené adventní odpoledne")- cukroví muselo obsahovat kokos, perníčky se měly vztahovat nějakým způsobem ke sněhu (vločky, zasněžené domečky ...).
Sešlo se celkem 55 druhů dobrot a krásných výtvorů.
Zvítězit se mohlo ve třech kategoriích - nejlepší vánoční cukroví - chuť, cukroví - vzhled a nejkrásnější perníčky.
Navíc jsme ocenili i 4 originální nápady.

Výsledky byly vyhlášené v úterý 3.12. na jarmarku.

Oceněným pekařům a pekařkám gratulujeme, všechny účastníky moc chválíme.
Přejeme Vám sladké a perníčkové Vánoce!

"Mrkněte" na fotky :-)

Soutěž o nejlepší cukroví - 2. ročníkSoutěž o nejlepší cukroví - 2. ročníkSoutěž o nejlepší cukroví - 2. ročníkSoutěž o nejlepší cukroví - 2. ročníkSoutěž o nejlepší cukroví - 2. ročníkSoutěž o nejlepší cukroví - 2. ročníkSoutěž o nejlepší cukroví - 2. ročníkSoutěž o nejlepší cukroví - 2. ročník