Dnes je Pátek 18.9.2020 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Absolventské práce žáků 9. ročníku - AKTUALIZOVÁNO
Autor: Irena Petráňová, četlo 3247 lidí, 2020-05-28 22:00:42
Milí deváťáci - absolventi,

máte za sebou první zkušenost s opravdu dlouhodobým úkolem. Učili jste se systematicky pracovat, vyhledávat a zpracovávat informace, procvičovat si praktickou práci na PC. Také jste se naučili novým schopnostem a dovednostem, měli jste možnost seberealizace a mnozí z Vás budou z nabytých zkušeností čerpat i při studiu na střední škole.

Absolventské práce posuzovali učitelé předmětu informatika a konzultanti absolventských prací na základě přečtení textové části práce a písemné obhajoby. Konečné hodnocení absolventských prací vyplynulo z hodnocení dvou dílčích stránek. Za prvé je to formální stránka práce (gramatická a stylistická úroveň, pravopis, grafická úprava, typografická úprava, správnost citací, dodržení autorského zákona, splnění všech povinných součástí práce dle pravidel). Za druhé je to odborná stránka práce - informační obsah (věcná správnost, obsah vlastních myšlenek, podíl vlastního přínosu, nápaditost a originalita, využití více informačních zdrojů) a Vaše postoje k tvorbě a obhajobě práce (plnění zadaných termínů konzultací, samostatnost, sebehodnocení).

V tomto školním roce absolvovalo celkem 58 žáků devátých tříd.

Stupněm VÝTEČNĚ bylo ohodnoceno 8 žáků: Simona Burdová, Johana Anna Hladíková, Kateřina Wernerová, Tina Šimečková, Kateřina Marešová, Adéla Samohejlová, Martina Šarounová a Ondřej Šober. Stupněm SPLNĚNO bylo ohodnoceno 48 žáků, stupněm SPLNĚNO ČÁSTEČNĚ nebyl ohodnocen nikdo a stupeň NESPLNĚNO získali 2 žáci, kteří práci neodevzdali vůbec.

Vám všem, kteří jste splnili nelehký úkol - zpracovat, napsat a odevzdat textovou část práce i písemnou obhajobu - GRATULUJEME.

Za organizační tým I. Petráňová, J. Kříž, J. Lombart

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 72883, za uplynulou hodinu: 475218, Vaše IP: 3.235.137.159