English Library

Are you ready to read some English books? Plenty of books are now available for everyone! It doesn't matter if you are 6 or 15, you will always find something interesting to read. You can ask your English teacher or visit our library in Mrs. Bédi's room. More books are coming soon!
Během loňského roku vznikla na naší škole prvotřídně vybavená anglická knihovna. Něco ke čtení si zde najde každý, ať už je Ti 6 nebo 15. Pro mladší čtenáře máme autentické dětské knížky s nádhernými ilustracemi (The Gruffalo, The Blue Penguin, The Nightmare before Christmas...), pro starší se nabízí celá řada knih zjednodušené četby v různých úrovních (Around the World in 80 Days, The Horse Whisperer...), nebo autentické knihy v angličtině (např. Harry Potter, Gangsta Granny). Knížky si můžete kdykoliv zapůjčit v kabinetě paní učitelky Bédi nebo od svého vyučujícího angličtiny. Výbornou zprávou je také, že v blízké době dorazí mnoho dalších nových knih. Vybavení anglické knihovny je hrazeno z prostředků nadace Pomáháme školám k úspěchu.
Here are our third graders having fun with some of our new books:

English LibraryEnglish LibraryEnglish LibraryEnglish LibraryEnglish LibraryEnglish LibraryEnglish LibraryEnglish LibraryEnglish Library