Pečeníčko v 7. C

V pátek 20. 3. jsme měli v 7. C vaření. Na programu byly plněné šátečky. Všichni jsme se na vaření moc těšili, protože jsme se měli i fotit. Nakonec mnoho lidí chybělo a ještě k tomu jsme byli bez kluků, protože nám odjeli na turnaj do Hradce Králové. Byli proto 3 skupinky po dvou. Jedna skupinka plnila šátečky nutelou, druhá tvarohem a třetí skupinka si to nakombinovala tvaroh i nutelu. Všichni jsme se těšili jak si pochutnáme. Práce se nám moc vydařila, chutnalo i našim spolužákům, kteří měli informatiku. Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Doufáme, že i další vaření nám bude zase chutnat.

Za 7. C Kačka Spáčilová