6.A ve městě a u medvědů

V úterý 21.4. jsme se ráno setkali místo ve škole na náměstí u domu č.p.7, který nám byl přidělen v celoškolním projektu. Řádně jsme si "náš dům" prohlédli a vyfotili.
Naše příjemná ranní vycházka pokračovala na 2. nádvoří, kde jsme měli domluvenu schůzku s panem Janem Míšou Černým. Chvilku jsme počkali, až pan medvědář své chlupaté svěřence zavře, pak jsme se sešli na ně podívat dolů do medvědího výběhu. Marii Terezii se nelíbilo, že jí "okupujeme" teritorium a snažila se otevřít zamřížovaná dvířka. Pan medvědář vtipkoval: "No, ona ví, jak na to. A někdy se jí to povede, někdy ne..." Pan Černý byl moc milý, pověděl nám o chlupáčích různé zajímavosti a krmil je paprikou, kterou medvědi mají moc rádi. Tímto mu za vše ještě jednou děkujeme.
6.A a p.uč.Schinková