Helpíkův pohár

V úterý 19.5. proběhla jako každoročně regionální záchranářská soutěž pro žáky pátých tříd "Helpíkův pohár". Vlastní soutěži předcházela návštěva záchranářů ve škole, kdy děti z pátých tříd si vyzkoušely první pomoc a resuscitaci. Poté test ukázal, jak jsou na tom se svými záchranářskými dovednostmi a ti nejlepší postoupili do regionálního kola. Byli to: Mikuláš Borsányi a Martin Bárta z 5.A, Ondřej Maxa a Adam Maleček z 5.B, Ondřej Petrášek a Michal Šoka z 5.C.
Soutěž probíhala v krásném prostředí zámeckého parku na Hluboké nad Vltavou a chlapci náší školu velmi dobře reprezentovali jak ve vlastní soutěži, tak svým dobrým chováním. Moc jim za to děkujeme!