Lyžařský výcvik 7.C 2006

9.-14. 1. 2006

Na tento lyžařský výcvik jsme se každý z nás těšil hlavně na to, že se naučíme popřípadě zdokonalíme lyžovat.

1. den ? po příjezdu nás ubytovali do hotelu Gabriel. Pokoje byly po dvou a po třech lůžkách, ale já a pět kluků jsme spali v apartmá, kde se nám opravdu dobře bydlelo.

Rána měl asi každý nejraději, protože k snídani jsme měli švédské stoly, na kterých bylo opravdu vše od sýrů až po džemy atd. Obědy a večeře byly také dobré, ale naší školní kuchyni se nevyrovnaly.

Každý den jsme se naučili něco nového díky skvělým instruktorům p. řediteli, p. zástupci, pí. psycholožce. Čtvrteční odpoledne se konal závod ve slalomu, kde každý projevil nově nabyté dovednosti. Po závodu svezl pan ředitel zájemce na sněžném skútru, který obdivovali hlavně kluci.

Celý lyžařský výcvik jsme oslavili párty a v sobotu po dlouhém čekání jsme odjeli domů.

A zde jsou postřehy všech našich "lyžařů"?

Rony
Lyžařák se mi moc nelíbil. Byla brzy večerka a také se časně vstávalo. A také mě nebavilo nosit si lyže až k vleku a lyžovat skoro celý den.

Dan
Na lyžařák jsem se těšil delší dobu. A účel splnil. Naučili jsme se všichni dobře lyžovat a instruktoři nás chválili. Společně se 6 kluky jsme měli super apartmán s TV. A abych nezapomněl. Nejlepší den byl pátek. Po snídani, když jsme měli jako každý den švédské stoly, se vyrazilo na sjezdovku. Dopoledne jsme měli volné lyžování, které se nám velmi líbilo, a odpoledne jsme jeli závod na běžkách a pan ředitel nás svezl na sněžném skútru.

Katka H.
Bylo to super. Jela bych tam klidně znovu. I když večerka by mohla být o trošku později. Učitelé byli v poho.

Šárka
Když jsme přijeli, tak jsem se trochu bála, ale potom jsem byla v pohodě a naučila jsem se lyžovat.

Petr
Líbilo se mi lyžování, ale co bych si jistě nezopakoval, jsou běžky. Líbil se mi také pobyt v hotelu, ve kterém byly velmi dobré snídaně. Ze všeho nejvíce mě ale potěšila jízda na sněžném skútru. Prostě SSUUPPEERR!

Sába
Lyžařák byl super, protože jsem si tam našla nové kamarády a naučila jsem se lyžovat. Pan kuchař byl dóóst srandovní a také docela dobře vařil. Jela bych tam znovu.

Marcela
Na lyžařáku to bylo super. Byla tam sranda, jak na hotelu, tak na sjezdovce. Moc se mi domů nechtělo.

Lucka
Bylo to super. Něco jsem se naučila. Na rozdíl od jiných se mi líbily i běžky. Ale sjezdovky jsou sjezdovky?

Katka L.
Nejlepší byl 1. den, jelikož jsme měli celý lyžařák před sebou. Jinak tam byla sranda. Prostě hustý.

Petra
Líbil se mi pokoj, který byl velmi útulný. Ráno byly švédské stoly, takže jsme si mohli vybrat to, na co jsme měli zrovna chuť. Na sjezdovce se mi líbilo, když byla pěkně upravená a dalo se dobře lyžovat.

Karolka
Celý týden bylo krásné počasí. Na sněhu se dobře lyžovalo a jsem ráda, že jsem se to naučila! Se třídou jsem prožila hodně srandy. Super!

Fanda
Na lyžařáku se mi moc líbilo ? byla to hlína! Srandy jsme si užili až, až. Byla jak na pokoji, tak na sjezdovce, či na běžkách. Naučil jsem se lyžovat a chtěl bych si to zopakovat.

Katka N.
Lyžařák byl super. Naučila jsem se lyžovat. Učitelé byl skvělí a nálada také. Zkusila jsem si běžky, na které nikdy nezapomenu.

Monika
Na lyžařském výcviku se mi moc líbilo. Až na běžkování, které mě vůbec, ale vůbec nebavilo. Bylo skvělé počasí a dobře se lyžovalo.

Aneta
Když jsme přijeli k hotelu, tak na pohled vypadal jako nic moc, ale když jsme se zabydleli, zjistila jsem, že pokoje jsou super a společenská místnost se stolním fotbalem a kulečníkem také. Každé ráno jsme se vydávali od hotelu k lanovce, což nebyl úplně šťastný nápad, protože lyže byly těžké. 1. den nás rozdělili do skupin a pak jsme už mohli lyžovat. Učitelé byli fajn. Prvně jsme jezdili nejlehčí sjezdovku, ale pak jsme přestoupili i na jiné, kde mě to moc bavilo. Ve volném čase jsme hráli městečko Palermo. Ale trochu mě mrzelo, že jsme neměli nějak zařízený program. Závody byly super, nikdo se nezranil. Běžecké byly na konci vyčerpávající, ale zvládli jsme to. Lyžařák se mi líbil.

Karel
Lyžařák se velmi povedl. I když mi to na začátku moc nešlo, na konci jsem se to společně s ostatními dobře naučil a sjel jsem i náročnější kopce. Velmi se mi líbila jízda na "fichtlu s lyžemi" ? sněžném skútru. Noci byly v poho. I když jsme 1. den vydrželi do 4:15, ale to je detail. Jedním slovem SUPER.

Terka
Na lyžařáku se mi moc líbilo. Je jen škoda, že nás nepustili na těžší sjezdovky. Alespoň poslední den jsme mohli chvíli jezdit samotní. Chytli jsme i hezké počasí.

Kristýna
Lyžařák byl super, už jen proto, že jsem se naučila lyžovat. Zažila jsem hodně srandy s celou třídou. Prostě O.K.

Martin
Bylo to super. Nejlepší bylo, že jsme byli v apartmá! Měli jsme super sníh na lyžování. Všichni jsme se naučili jezdit na lyžích. Já osobně bych tam byl ještě jeden týden. Poslední den byla i párty. Prostě cool!

Kuba
Nejlepší byly večery. Na začátku byla trochu tréma, ale pak to přešlo. Bylo dost cool!

Štěpa
Lyžařský výcvik byl super a hodně jsem se díky němu naučila lyžovat, což bylo asi účelem. Sice trochu trvalo než jsem se naučila slézat z lanovky, ale šlo to. Běžkování mě moc nebavilo. V hotelu to bylo dobrý, ale mohli večerku poposunout. Prostě SUPER!

Dáša
Moc se mi tam líbilo! Určitě bych si to zopakovala. Byl tam suprově naplánovaný program se suprovými lidmi. Super.

Vašek
Na lyžařáku to bylo skvělý, protože celý týden tam byl skvělý smích!

Honza
Mě se tam moc líbilo a chtěl bych tam jet zase. Nejvíc se mi líbilo na slejdovací ploše.

Cesta busemLyžařský výcvikNáměsíčnost o úplňkuDaníkKájíkKukDlouhá večerkaLyžařský výcvikPřed začátkemPřed slalomemJezerníMěstečko Palermo usínáÚnavaBramby a DanVencaCoca- colová párty, p. řediteli!!!Na zdravíAž tak joDobré ránoŠvédský stůlMňamEnuše