5. schůzka ŠP

Dne 1. 3. 2006 proběhla 5. schůzka Školního parlamentu. Tato schůzka byla něčím výjimečná. Protože na naše pozvání k nám zavítala 1. návštěva. Byli to někteří deváťáci. Ale to nejhlavnější teprve přišlo. Konečně se nám, jako žákům podařilo adoptovat afrického černouška jménem Brian. Tento šestiletý chlapec bydlí v Keni. Jeho otec je rybář a je mu 43 let. Matka prodává ryby a její věk je 28 let. Bližší informace o Brianovi Vám sdělí zástupci ŠP, nebo si je můžete přečíst pod parlamentní nástěnkou.

Dále jsme zhodnotili karneval pro 1. st., který se podle názorů povedl.

Na příští schůzku (5.4.) jsme pozvali osmáky, doufejme, že se dostaví ve stejně hojném počtu jako žáci z 9. tříd.

Za ŠP

Karel Severa

p. ředitel a pí.uč SeverováŠkolní parlamentŠkolní parlamentŠkolní parlamentŠkolní parlamentNaši hostéAdopcepí. HoššováŠkolní parlamentŠkolní parlamentŠkolní parlamentHostéA to jsme my