Spaní ve škole - 7.A + 7.B

V noci ze čtvrtka na pátek (29.- 30.4.) jsme nešli spát domů do svých postýlek, ale strávili jsme noc ve škole.
Celá akce byla na téma "Souboj Titánů". Nejprve jsme v kině zhlédli film o statečném Perseovi, strašlivé Medúze, Krakenovi, o konfliktech mezi bohy ...
(7.B si před filmovým zážitkem ještě pochutnala na pizze.)
Ve škole jsme se potom rozdělili do skupinek a putovali jsme od jednoho řeckého boha k druhému (prošli jsme celkem 16 stanovišť) a plnili jsme různé úkoly (např. vyráběli zbroj u boha války Area, vytvářeli božské jídlo - ambrózii u bohyně Hébé, hráli divadlo u boha Apollóna ...)
Kolem půlnoci jsme ještě absolvovali krátkou stezku odvahy = cestu za Medúzou. (Ani pan školník se tuto noc příliš nevyspal, za což se mu omlouváme.)
A pak už jsme jen spali (nebo spíše nespali) až do rána. To se to potom usínalo druhý den při vyučování!

7.A + p.uč.Schinková, 7.B + p.uč.Zálohová
a p.uč.Janotová (ochotná pomocnice v kuchyňce)

Spaní ve škole - 7.A, 7.BSpaní ve škole - 7.A, 7.BU bohyně ArtemisSpaní ve škole - 7.A, 7.BU boha DionýsaU Dia (olympijské hry)U bohyně DéméterU boha ApollónaU boha AreaU bohyně HébéSpaní ve škole - 7.A, 7.BSpaní ve škole - 7.A, 7.BŇam ňam ...Spaní ve škole - 7.A, 7.BSpaní ve škole - 7.A, 7.BSpaní ve škole - 7.A, 7.BSpaní ve škole - 7.A, 7.BSpaní ve škole - 7.A, 7.BSpaní ve škole - 7.A, 7.BSpaní ve škole - 7.A, 7.BSpaní ve škole - 7.A, 7.BSpaní ve škole - 7.A, 7.BSpaní ve škole - 7.A, 7.BSpaní ve škole - 7.A, 7.BU boha HéfaistaDivadelní představeníDivadelní představeníDivadelní představeníMedúzaUléháníUléháníUléhání