Jak jsme jeli za STONOŽKOU

13. května se uskutečnil náš dlouho plánovaný výlet do Prahy na oslavy 20 let založení hnutí STONOŽKA. Školy, které podporují toto hnutí se tentokrát sešly na stadionu Juliska.
Program byl opravdu bohatý , viděli jme např. vojenskou přehlídku, ukázku výcviku psů a seskok padákem. Poslechli jsme si zdravice bývalého prezidenta Václava Havla a zakladatelky hnutí Běly Gran Jensen.
Do sportovních soutěží se zapojila i naše škola. Družstvo ve složení - Denisa Kneiflová, Eliška Hajerová (8. B), Bartoloměj Tomka a David Kozák (9. A) sice nezvítězilo, ale ve štafetovém běhu, běhu přes překážky a skoku z místa se mezi třiceti školami určitě neztratilo.
Některé dívky okusily na vlastní kůži i bodypainting, ale všichni jsme si asi nejvíce užili závěrečný koncert s Terezou Vágnerovou, Pepou Vágnerem a Benem Cristovao. Sice nám počasí nepřálo, ale my jsme to nevzdali a vydrželi až do závěrečného ohňostroje. ŠP

Stadion JuliskaČestná strážZávody na STONOŽCEPředání šekuDenisa a EliškaOndra ze 7.C a žáci 9.AModerátoři: Petr Vacek a Magda Reifová deváťáci - Monika a Tomáš Denisa a KláraAdamKačka a ZuzkaMajda a Ben CristovaoBen CristovaoNikola a Anežka