Výlet 6.C

ŠKOLNÍ VÝLET 6.CVe dnech 16.-18. 6. 2010 jsme se vydali na školní výlet do Brloha. I přesto, že bylo deštivé počasí, jeli jsme na kole. Cesta pro většinu byla velmi náročná, a proto se hned na začátku od nás odpojili tři spolužáci. Když jsme postřehli značku Brloh ozvalo se hlasité HURÁ!, všichni jásali, že jsme na místě. Poté co jsme dorazili do ZŠ Brloh, rozdělili jsme si pokoje a povlékli postele. Po chvíli nás pan učitel svolal na největší pokoj a začala porada. V tu dobu jsme se dozvěděli určitá pravidla.

Po večeři jsme se přesunuli do tělocvičny, kde jsme si zahráli čínu. Na konci hry jsme se dozvěděli výsledky a šli jsme se umýt. Když odbilo půl jedenácté, začala nám večerka a my začali zlobit. Samozřejmě to pan učitel jen tak nenechal a poslal nás běhat schody.

Druhý den jsme vstávali velmi brzy, jelikož nás probudil školní zvonek. Všichni jsme se divili tomu že první hodina začíná už 7:45, tak brzo?! Ustlali jsme si postele, oblékli se, nasnídali a šli jsme si nakoupit na dlouhou cestu do Křemže a na Kuklov. Večer jsme byli všichni unavení tak, že nikdo neměl sílu zlobit, noc tedy byla velmi klidná.

Poslední den jsme měli výbornou snídani. Dopoledne jsme hráli živé člověče nezlob se, které jsme si velmi užili. Po hře následovalo vyhodnocení za celé tři dny. Nejlepší tři dostali sladkou odměnu. Před obědem jsme si šli zabalit na cestu domu. Na zpáteční cestu jeli jen odvážlivci. Ti, kteří nejeli s námi na kole, jeli domu s rodiči autem. Když jsme přijeli do Českého Krumlova, byli jsme velmi unavení ale to nevadilo, protože se nám výlet velice líbil a doufáme, že se v příštím roce bude opakovat ve stejně naladěné atmosféře.Za 6.C Linda Bobrová a Lucie Vegešová

Fotogalerie

Holčičí pokojAnička a Martinka Deniska a PájaTo je ale žízeňRozcvička Anička, Pája a Lucka Makám, makám! :)Anička má krásnou rozcvičku:)Kluci na příjmu" To si děláte srandu? žádná šestka ?! "Člobrdo ZajímavéA pan učitel nám hází...Naše splečná fotkaAnča odpočívá Pan učitel si otevřel opravářstvíVypadá to na svačinku...Hlídáme si svá kola :)Fešandy :)Kam jedeš? Milanovi se porouchalo kolo


 

X

Přihlášení uživatelePoužívejte stejné přihlašovací údaje
jako ke svému účtu na školním počítači