Desetiboj

Dne 10. 7. a 11. 7. 2010 se konal na českokrumlovském atletickém stadionu amatérský lehkoatletický desetiboj. Tohoto závodu se účastnil čerstvý absolvent naší školy Bartoloměj Tomka a náš současný žák Martin Korčák. Čestným hostem zde byl po oba dva dny také bývalý trojnásobný mistr světa v desetiboji Tomáš Dvořák. Po jeho příjezdu se spontánně zapojil do soutěže a absolvoval sedm disciplín. Po celou dobu byl zdárným příkladem pro všechny sportovce, především pak pro naše chlapce. Díky jeho radám a názorným ukázkám podali kluci znamenité výsledky. Martin Korčák dokonce běžel spolu s mistrem rozběh na 400m. Tomáš Dvořák byl sice lepší, ale jen "o fous", ale kdo může říci, že závodil se samotným mistrem světa? Ještě jednou velká gratulace našim mladým atletům za jejich výkony!!!

DesetibojDesetiboj