Zátoň 8.A

Po dvou a půl letech jsme se sešli skoro s celou třídou na Zátoni. Přijížděli jsme v různých skupinkách. Ti, co přijeli mezi prvními, zabrali nejlepší postele. Všem se začaly vybavovat vzpomínky na 6. ročník, kdy jsme absolovali tzv. seznamovací Zátoň. Opět tam s námi byl p. uč. Pilař, naše pí. uč. třídní Švejdová a výchovná poradkyně pí. uč. Lipplová. Ve čtvrtek jsme převážně hráli hry. Večer bylo posezaní u ohně. V pátek jsme debatovali na téma drogy a naše budoucí povolání. Vystřídalo se u nás mnoho návštěv: např. bývalí absoloventi naší školy, paní psycholožka a pan Lobík s fenkou Fixínou. Fixína zachraňauje lidské životy. Na důkaz umění nám našla ztraceného Zdendu v lese. Nakonec jsme všechno zhodnotili v kruhu a poté jeli domů.

Školní web doplníme názory a postřehy některých účastníků letošního pobytu ze Zátoni.

Za 8.a Lucka Bidelnicová a Terka Francová

Čekání na na zbytek třídyHra s číslyTerka s Aničkou přesouvají kuličkuRolování bombonu na jazykpavučina vztahůLucka s Edou vyndavají jablka z vodyNávštěva klučičího pokoje :)fixína "žere" ZdenduStrom vysněných povolání"ANDÍLCI"příprava večerního ohněZdatní lyžařiTo je mňamka Honzo,co???dřepkïns od pana učiteleKroužekoheňZávislý Zdenda a zubatá Zuzka :)Naši "lyžaři"