Den naruby

Dne 28. 3. 2011 u nás ve škole proběhl DEN NARUBY, ve kterém jsme si zárověň připomněli svátek učitelů.

Členové školního parlamentu se sešli o velké přestávce ve sborovně a předali za parlament každé učitelce i učiteli jednu růži. Žáci přáli a děkovali učitelům ve formě vzkazů, které vhazovali v hale do předem označených krabic se jmény vyučujících.

Den naruby proběhl tak, že žáci po dohodě s kantory učili ve své třídě místo nich. Navíc někteří deváťáci si zkusili učit ve svých třídách i v prvním ročníku - učili totiž ve svých partnerských prvních třídách.

Za školní parlament Eliška Hajerová z 9. B

Den naruby - 8. BDen naruby - 6. CDen naruby - 6. BDen naruby - 7. BDen naruby - 9. ADen naruby - 6. ADen naruby - 6. BDen naruby - 1. BDen naruby - 1. BDen naruby - dívky z 9. B učí v 1. BDen naruby - dívky z 9. B učí v 1. BDen naruby - dívky z 9. B učí v 1. B Den naruby - květiny pro vyučujícíDen naruby - 7. CDen naruby - 7. CDen naruby - dívky z 9. B učí v 1. BDen naruby v 1. BDen naruby - 8. BDen naruby - 9. BDen naruby - vzkazy pro vyučující