Nábor do kroužků míčových her přilákal především ty nejmenší

Ve čtvrtek 5. května uspořádala naše škola nábor do kroužků míčových her pro příští školní rok. Zájem o tuto akci byl velký a připravené sportovní úkoly si postupně splnilo 65 dětí ve věku 5 až 10 let. Převážná většina zájemců byla z řad žáků naší školy a nejen na ně se již těší organizátoři a všichni trenéři kroužků. Poděkování za organizaci akce patří nejen učitelům a trenérům, ale i žákům sportovních volejbalových tříd, kteří celému průběhu vtiskli příjemnou sportovní atmosféru a velmi pěkně reprezentovali práci volejbalového hnutí v naší škole.

Slovo úvodemDlouhé slovo úvodemTak takhle to u nás chodía deme na PANÁKAtohle bude oříšekPavelec v bráně není, ale přeci...jen žádnou zbrklostkotníky, kolena nebo až ramena???občas se muselo i čekatZapotili se nejen dětiJen si tak trochu povyskočitUž je to tu - ukázka hryJsou tam trošku chyby, ale jen málonervozita opadáa už je tu jen hraa boj....