Obhajoby Absolventských prací - aktualizováno

V pondělí 6. 6. proběhly prezentace a obhajoby Absolventských prací žáků devátých tříd.
Tyto práce vytvářeli žáci v průběhu druhého pololetí. Každý si zvolil téma, které ho oslovilo, vypracoval písemnou část podle zadaných kritérií a před komisí svou práci formou prezentace obhajoval.
Den jsme zahájili společně v učebně biologie, paní ředitelka všechny přivítala a popřála úspěšné zvládnutí obhajob. Poté se žáci a učitelé rozešli po skupinách do jednotlivých učeben, kde probíhaly vlastní obhajoby. Většina žáků obhajoby zvládla úspěšně, bohužel se ale našli i žáci, kteří absolventskou práci neodevzdali. Po přestávce na oběd jsme se všichni sešli ke společnému vyhodnocení a vyhlášení nejlepších prací.
Jako výtečné byly letos hodnoceny Absolventské práce
(v abecedním pořadí):

Benešová Klára

Fučík Jan

Havlíček Michal

Hronová Simona

Kalkušová Barbora

Korčák Martin

Papaj Michal

Randáková Jana

Šanderová Andrea

Šebela Martin

Švandová Kateřina
text - prezentace

Pozn.: Nezobrazují-li se ti prezentace ve formátu "ppsx", zkus stáhnout a nainstalovat PowerPoint viewer -zde-.