AKADEMIE 9. ročníků

Předposlední den školního roku se s námi rozloučily 9. ročníky tradiční Akademií ve velké tělocvičně. Atmosféra byla příjemná, vtipná, veselá i dojemná, tak jak nám naši milí deváťáci předváděli svá připravená čísla. Myslím, že se naši dnes již téměř bývalí absolventi předvedli v dobrém světle a hezky se rozloučili se svojí školou, učiteli i spolužáky. Přejeme jim všem v budoucím studiu hodně štěstí a zdaru.

P.S. Váš kameraman, střihač a režisér Martin Šebela pro Vás během prázdnin vyrobí záznam z Akademie. Sledujte naše webové stránky :-)

Akademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníkůAkademie 9. ročníků