Školní snění aneb Škola je moje škola

PROJEKT ?ŠKOLNÍ SNĚNÍ?

HALÓ HALÓ? máme pro Vás novinku. Třída 4.C se rozhodla namočit do projektu Školní snění.

Školní snění = forma dvoudenní intenzivní práce, kde motivujeme děti tématicky zaměřeným obsahem ke kvalitnějším vztahovým rámcům chování ve škole ? sounáležitost, umět řešit konflikty či pomoci v mezních situacích, projevit zájem o dění kolem sebe apod. Na těchto základech se budeme snažit vybudovat takové vzorce chování, jež si děti zvnitřní a přijmou za své jako postoj či životní pohled.

Avšak nechme planých řečí a podívejme se, co dělá pan učitel Boček!

HA, TÁMHLE HO VIDÍM? zrovna vede svá ?ňuňátka? cestou, necestou ...!

Děti první den ?poplavou? za pohádkou přes říši skřítků, až se jim objeví bájná zem, kde i hrnečku vař je skutečností. Prožitky společných chvil zanechávají v účastnících tajemství místa (génius loci) či okázalost odborného vedení ?dětského školního života?. Proto přespíme za hrobového ticha ve třídě, ale napřed si pohrajeme s pejsky. Přijedou canisterapeuté ? pejsci, jež umí léčit a další a další? Vše ostatní se dozvíte později! Sledujte naše stránky.

ŠKOLNÍ SNĚNÍ - POZVÁNKAUMÍME TOHO HODNĚ...ŠKOLNÍ SNĚNÍ - POZVÁNKATO JE ALE LÁSKA..ŠKOLNÍ SNĚNÍ - POZVÁNKAODMĚNA ZA PRÁCICANISTERAPIE