Co přineslo jaro

Co přineslo jaro byl název výstavky, která proběhla v naší ŠD ve dnech 25.-26. května. Výtvarné práce dětí ŠD a dětí výtvarného kroužku při ŠD nám připomněly Velikonoce, den čarodějnic, svátek matek, ale i blížící se prázdniny.

25. května ve 13 hodin zahájila výstavu p. vych. Palkovičová. Pak následovalo divadelní představení dětí z třetího oddělení, které si připravily pouťovou píseň O Julianě, to pak ještě předvedly svým rodičům později odpoledne. Vystoupení dopadlo úspěšně, výstava - dle ohlasu dětí, rodičů, paní učitelek a ostatních návštěvníků - se všem líbila.

V pátek 26. května se přišli na výstavu podívat také děti z místní MŠ.