Černobílá Drogová konference

Dne 7. 6. 2006 se konala v naší škole Černobílá Drogová konference, kterou v rámci výuky občanské výchovy připravilo šest žáků VII.B a všichni žáci VIII.C. Jejím heslem bylo: "Řekni drogám ne".

Téma návykových látek je velmi závažné a dotýká se hlavně mladých lidí. Účastníci projektu získali mnoho informací. Dívky za nimi vážily cestu do Červeného Dvora a do ordinace gynekoložky MUDr. Dvořákové. Chlapci zpracovali doping ve sportu, pídili se po druzích prevence na naší škole. Též získali informace od mladíka, který pracoval v Červeném Dvoře, a seznámili účastníky konference s příběhem sedmnáctileté dívky.

V závěru konference si všichni zkusili test a otázky z obsahu obou prezentací.

Všem aktivním účastníkům děkuji za elán, pracovní nasazení a zdařilé prezentace.

Hana Kozáková