Společný výlet 1.A + 9.A

1. 6. 2006 na Den dětí jsme se vydali autobusem na výlet na Hlubokou. Prvňáci společně s deváťáky chtěli poznat všechna zvířata, která jsou v Zoo Hluboká k vidění. Bohužel už při čekání na autobus u školy se nad námi stahovala velká mračna a nevěstila nic dobrého. Navíc rtuť teploměru se ráno moc vysoko nevyšplhala, a tak jsme vyráželi na výlet s obavami, jaké počasí nás čeká. Sotva jsme vstoupili do Zoo, spustil se déšť, a tak jsme vybalili pláštěnky a deštníky a ve skupinkách společně vyrazili na prohlídku. Nevím, jestli se zvířátkům nelíbily naše pláštěnky a deštníky nebo zima a déšť, ale bohužel jich moc k vidění nebylo, protože byla zalezlá v pelíšcích. A tak jsem brzo skončili u čaje a svačiny pod přístřeškem u stánků. Nakonec jsme ještě autobusem přejeli do města a tam nakoupili dárečky pro rodiče, brášky a sestřičky. No a pak už jsme se těšili na cestu domů vytopeným autobusem. Počasí nám tedy vůbec nepřálo, ale stejně to byl hezký výlet malých žáčků s velkými.