Výlet 9.C a 1.C

Žáci 9.C a 1.C spolu strávili společný výlet na Dívčí Kámen. Díky podařenému počasí se kluci z devítky rozhodli koupat v místní řece. Brrrrrrrrrrrrr!!! Udělali jsme si kousek od řeky menší ohníček a opékali buřty. Později paní učitelka Michálková vyndala kytaru a s prvňáčky nám zazpívali. Asi po hodině jsem pokračovali do Holubova na vlak. I přes to, že byl tento společný výlet s prvňáčky náš poslední, tak jsme si ho užili a máme z něj krásné zážitky.

Vaše 9.C a 1.C

Výlet 9.C a 1.CVýlet 9.C a 1.CVýlet 9.C a 1.CTo je paráda!Výlet 9.C a 1.CVýlet 9.C a 1.CBuřtíky,ňam!Výlet 9.C a 1.CVýlet 9.C a 1.CVýlet 9.C a 1.CTo byla krása...Výlet 9.C a 1.CVýlet 9.C a 1.CVýlet 9.C a 1.CVýlet 9.C a 1.CNesahat!Chráněné!!!Výlet 9.C a 1.CVýlet 9.C a 1.CVýlet 9.C a 1.CEliška si to užila...