"Už je nám 40"

V roce 1972 byly slavnostně otevřeny brány naší školy. Letos v září nás čeká velká oslava - škole už je 40 LET!!!
Připravujeme následující program: 12.září (středa)- Zahradní slavnost, 13.září (čtvrtek) - Den otevřených dveří a 14.září (pátek) - Den rekordů pro děti. (Bližší informace o těchto akcích se včas dozvíte.)
Oslavy vyvrcholí taneční zábavou v kájovském Konibaru - v pátek 14.9. od 19:30. K tanci a poslechu nám zahrají kapely CHLAPI V SOBĚ a NO STRESS. Určitě nesmí chybět ani bohatá tombola a další překvapení :-)
Vstupenky za 100 Kč se začnou prodávat již od 6.června v kanceláři školy, případně u třídních učitelů. Dovolujeme si tedy pozvat všechny rodiče, bývalé zaměstnance, absolventy a přátele naší školy na oslavu tohoto jubilea. Určitě si zábavu nenechte ujít! Těšíme se :-)