Školní družina na stanici Záchranné služby

Dne 21. června se druhé oddělení školní družiny vydalo na exkurzi Záchranné služby v Českém Krumlově. Byli jsme se podívat už u hasičů a tak byly děti zvědavé, jak to vypadá tady. Na děti čekali zdravotní sestry Eliška Sobotková (maminka Fandy Dudy z naší ŠD) a Petra Valnohová a řidiči sanitek Ladislav Sobotka a Miroslav Kučera. Nechali děti prohlédnout sanitky, ukázali jim vše co používají při záchraně lidských životů a povozili děti v sanitě po areálu nemocnice. Tímto jim všem velice děkuji a vyřizuji vzkaz, kdo se bude chtít na exkurzi podívat, ozvěte se, jste srdečně zváni.