Noční výlet na Rožmberk

Na 21. 6. nám děti ze školní družiny Plešivec nabídly doplnit volná místa a vydat se s nimi na noční výlet na hrad Rožmberk. Nabídka velmi lákavá, ale strašně těžký úkol vybrat, kdo bude oním vyvoleným. Po zdolání této překážky ale už nic nebránilo tomu,aby se Terezka, Deniska, Jožka, Tomášek, Davídek, Martinka, Martička, Martin, Janča, Sisi a Zdenka vydali tím správným směrem. Na nádvoří hradu vytvořili malé skupinky, každý dostal hrací kartu a při samostatné prohlídce doplňovali v jednotlivých místnostech odpovědi na jednoduché otázky z historie. Největší odvahu pak museli projevit při návštěvě katovny, kde se museli podepsat. Pak si už každý našel svůj poklad. Malou upomínku na letní teplý podvečer, kdy dobrý duch Bílé paní nás na chvilku pustil do svého světa.

Naše výpravaV podhradíTomášek s DavídkemTakhle nás přivítalTakle se rozloučil