Setkání v Triobaru

Jako dlouholetou tradici už bereme Setkání v holubovském Triobaru na konci školního roku. Vypadá to tak, že dokud bude Triobar Triobarem a my námi, budeme tradici upevňovat!!!
Tento večer můžeme posedět, popovídat si o věcech, na které v dennodenním shonu není čas, vylovit vzpomínky na šťastné i nešťastné situace v posledním roce, zavzpomínat i na roky minulé. Často se sejdeme i s našimi kolegyněmi na odpočinku a obvykle se nachomýtnou i někteří bývalí nebo dokonce současní žáci. Tento večer se obvykle nechávají doma případné sváry a neshody s kolegy(němi) a vládne mír, porozumění a úsměvy. To vše je samozřejmě podpořeno příjemným prostředím, dobrým jídlem, pitím a skvělou obsluhou.
VIVAT TRIOBAR

Fotogalerie

Setkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v TriobaruSetkání v Triobaru


 

X

Přihlášení uživatelePoužívejte stejné přihlašovací údaje
jako ke svému účtu na školním počítači