KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKYŇ

Dne 3. 3. 2013 se v Českých Budějovicích uskutečnilo poslední kolo krajského přeboru žákyň.

Družstvo "A" všechny zápasy prohrálo 0:2, až na zápas s SK Třebínem, kde jsme dokázaly uhrát alespoň jeden set. Nedařilo se nám, ani jsme nepodaly zrovna nejlepší výkon. Určitě to bylo i tím, že nám chyběly nahrávačky. Jelikož byl tento turnaj závěrečný, byl pro nás velmi důležitý. Bohužel jsme nedokázaly vybojovat bronzovou medaili, ke které jsme měly tak blízko. Celkově jsme se umístily na 4. místě. Myslím, že s tímto výsledkem nikdo z nás nebyl spokojený. Věděly jsme, že kdybychom více bojovaly, mohlo vše dopadnout úplně jinak.

Družstvo "B" taktéž všechny zápasy prohrálo. Dívky se snažily, ale celkově skončily až na 12. místě.

Pro některé z nás to byl poslední zápas v přeboru žákyň. Proto bychom chtěly popřát našim mladším spoluhráčkám hodně štěstí a hlavně mnoho úspěchů do další sezóny.

Linda Bobrová a Naty Prokopcová

Krajský přebor žákyň 2013Krajský přebor žákyň 2013Krajský přebor žákyň 2013Krajský přebor žákyň 2013