Školní snění 4. B

V pátek 14. 6. jsme spali ve škole. Když jsme ráno přišli do školy, byla zamčená třída. Museli jsme říct paní učitelce vtip, který se jí bude líbit, aby nám odemkla naši třídu. Po vniknutí do třídy jsme se rozdělili do skupin podle barev - červení, žlutí a zelení. Museli jsme vyluštit šifru a pak už jsme šli na zahradu plnit různé úkoly. Celé to pasovalo do hry "Cesta za pohádkovými skřítky". Po návratu do školy jsme měli přestávku a pak jsme pracovali s pohádkami.Také jsme je modernizovali, to byla legrace.
Po obědě nás navštívili z klubu Hafík s programem canisterapie. Byli tu zlatý retrívr a německý vlčí špic. Bylo to moc zajímavé. Ve tři hodiny jsme šli hrát kuželky. Soutěžili jsme v družstvech. Vyhráli žlutí. Před večeří jsme hráli různé hry. Ve školní kuchyňce jsme si připravili večeři a upekli buchtu na sobotní snídani. Nakonec jsme šli na zahradu opékat buřty. Hančí a Bára Šimánková hrály na kytaru a my zpívali. Vrátili jsme se do školy po desáté hodině. Připravili jsme se ke spánku a pustili si pohádku. Usnuli jsme asi ve dvě hodiny.
Ráno jsme v kuchyňce posnídali naši buchtu, která byla moc dobrá. Kolem osmé hodiny jsme se rozešli domů. CELÉ SE MI TO MOC LÍBILO!!!
Martina Novotná 4. B