Oborový den pro naše žáky

Dne 26/3 se naši vybraní žáci zúčastnili, OBOROVÉHO DNE na SŠ Nerudova Vimperk. Den byl zaměřený na podporu technického vzdělávání žáků. Škola si pro nás připravila velice zajímavý program, nešlo jen o prezentaci školy, ale většina z přítomných si mohla "osahat" a vyzkoušet svou technickou zdatnost. Zde jsou zpětné vazby našich žáků.
8.C
Líbilo se mi filmové studio, že tam dělají svoje projekty! Bylo to celkově velmi zajímavé, uvědomil jsem si jak moc drahá je tato audiovizuální technika. Můžeme tam jet znova? Bavilo by mne to natáčení. (Adam Pils)
Nejvíce mne bavilo audiovizuální studio? Natáčení kamerou.(?)
Návštěva na SŠ Vimperk se mi líbila, bylo to vše zajímavé. Nejraději bych dělal obor kameraman. Pokud se znova pojede, pak jedu! Jak to asi bude vypadat po rekonstrukci? (?)
Všechny obory se mi líbily. Nevím jaký si vybrat... asi kameramana, elektrotechnika? (?)
Návštěva vimperské střední školy byla skvělá. Líbilo se mi vybavení i přístup učitelů. Nejlepší pro mne bylo stanoviště č. 1? televizní technika. Se stříháním videí už mám nějaké zkušenosti a myslím, že by mne ten obor bavil. (Adam Petráš)
Audiovizuální technika mne bavila. Tam se také chci vrátit. Škola je moc pěkná, líbilo se mi tam, protože mistři byli zábavní a uměli vše vysvětlit. (Ludvík Hluško)
???????????????????????????????????????????????
8.B