Okresní kolo recitační soutěže

V pátek 28.března 2014 se v DDM Český Krumlov konalo okresní kolo recitační soutěže. Soutěžilo celkem 39 recitátorů v 0. - 4. kategorii. Naše škola měla zastoupení ve všech kategoriích a získala 6 ocenění.
Školu reprezentovali tito žáci: Kateřina Čutková z 1.B - 3. místo, Jakub Paulus z 1.C - čestné uznání, Ondřej Smeykal z 2.B - 1. místo s postupem do krajského kola, Daniel Jirout z 3.A - 2. místo s postupem do krajského kola, Anna Zegermacherová ze 4.A, Martin Janouch z 5.B - 3. místo, Lenka Nováková z 6.C, Aleš Bezchleba z 6.A, Petr Hrubeš z 8.B - 1. místo s postupem do krajského kola.
Všichni naši recitátoři předvedli pěkné výkony. Děkujeme za reprezentaci školy a postupujícím chlapcům přejeme hodně úspěchů v krajském kole.