Školní výlet 9.C - Klatovy

Ve dnech 17.6. - 18.6. jsme vyrazili na třídní výlet do Klatov. Po zdlouhavé cestě plné přestupů jsme se vydali hledat naše ubytování, což byl pro některé velký oříšek:-) Po kratším odpočinku a obědě jsme vyrazili na zdejší hrad Švihov, kde se natáčela známá pohádka Tři oříšky pro Popelku. Po prohlídce hradu jsme se vrátili zpět do Klatov, kde nás čekalo osvěžení v místním bazénu. V plánu jsme měli i posezení v pizzerii, ale překvapila nás velká průtrž mračen, na kterou nebyl nikdo připraven, takže jsme vycházku do města vzdali a pizzu si objednali na pokoje. Paní učitelka nám dopřála i prodlouženou večerku, kdy jsme si všichni povídali a užívali si jedny z posledních společných chvil. A že to byl zajímavý rozhovor;-) Druhý den po snídani jsme šli navštívit Klatovské katakomby, kde jsme mohli shlédnout mumifikované jezuity. Byla to velmi zajímavá prohlídka. Celý výlet jsme zakončili výstupem na Černou věž s výhledem na celé Klatovy.
Během výletu nás doprovázela dobrá nálada, sranda a celkově si tento výlet dovoluji za celou třídu hodnotit jako ten nejlepší.
Za 9.C Pája Trhlínová