6.B na výletě

Dne 16. 6. 2015 se třída 6.B vydala na jednodenní výlet do pražského Mořského světa. Ranní vstávání se nám příliš nelíbilo, ale byli jsme zvědaví, co uvidíme. Bohužel měl vlak výluku, a proto jsme do Českých Budějovic jeli autobusem. Po příjezdu nás paní učitelka "vypustila" do Mercury. Z Mercury jsme přiběhli k vlaku a odjeli do Prahy. Ve vlaku byla sranda a ta nejlepší atmosféra, ne však pro paní učitelku :D Plnili jsme různé úkoly, hráli hry a celkově jsme ty čtyři hodiny zaplnili zábavou. Po výstupu z vlaku nastal čas přemístit se na metro. Naštěstí v metru nikdo z nás nezabloudil a někteří z nás si užívali svou první jízdu.
Když jsme došli k Mořskému světu, přivítaly nás u vchodu děsivé žraločí zuby. Naše první dojmy byly úžasné, slovíčko "WOooW" zaznělo snad tisíckrát. Všude byly nádherně zbarvené ryby. Když vejdete dovnitř, přivítají vás hned dvě obrovská akvária. "Brambora" (jak jsme rybu nazvali) vypadala jako roztomilá, lehce obtloustlá, klidně plavající rybka. Dále jsme prošli i ostatní akvária se spoustou zajímavých ryb. Dozvěděli jsme se o žralocích, o nejjedovatějších rybách a zbořili mýtus "dravá piraňa".
Po návštěvě Mořského světa jsme zašli do McDonaldu, kde většina z nás utratila půlku svého kapesného. Poté následovala cesta zpět na vlak a další rozchod v budově hlavního nádraží, kde bylo něco jako obchodní centrum. Zde jsme si užili srandu hlavně na jezdících schodech. Vzápětí nás čekala další čtyřhodinová cesta.
Na cestě zpět pár z nás mělo velmi zajímavé spolucestující, kteří v nás probouzeli divné pocity. Po dojezdu do Českých Budějovic nastaly první problémy. Nestihli jsme vlak do Českého Krumlova, a tak jsme opět dostali rozchod v Mercury, kde jsme si koupili vytoužený Bubbletea a užívali poslední minuty našeho výletu. Na zpáteční cestě jsme naposledy přestoupili na autobus. Všichni domů dorazili v pořádku a velmi si výlet užili. Už se těšíme na příští rok!
Za 6.B Anička Šedivá

Fotogalerie

Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015Mořský svět Praha 2015


 

X

Přihlášení uživatelePoužívejte stejné přihlašovací údaje
jako ke svému účtu na školním počítači