Dopis od Briana

Opět nám napsal Brian. Kdyby náhodou pořád ještě někdo nevěděl, Brian je chlapec z Keni, kterého jsme si my, jako škola adoptovali.

"Drahá školo Za Nádražím,

přijměte mnoho pozdravů od Briana a jeho rodiny, doufáme, že se máte dobře. V Rajinge se máme velmi dobře. Nejdříve bych vám chtěla poděkovat jménem Briana a jeho rodiny za dobré podmínky, které Brianovi nabízíte od té doby, co se začal učit až do teď doufáme, že ho podpoříte ve vzdělávání, když se tak dobře učí.

Brian doufá a říká, že to dokáže a jeho sny se stanou skutečností, pouze když mu pomůžeme najít správnou cestu a vytvořit dobré podmínky k učení.

Má dobré výsledky, ale pořád plánuje být lepší, protože nechce zklamat vás a jeho rodiče. Brian musí dosáhnout výš s jeho vzděláním.

Kvůli jeho nemoci se nemohl zúčastnit všech hodin a není schopný mít dobrou docházku. Rád by se zlepšil. Přijměte náše díky."

(Dopis napsala Brianova sestra Violet.)

-Přeložil Petr Zíka z 9.A

My samozřejmě budeme doufat, že se Brianovi bude nadále dařit, tak dobře, jako do teď.

Za 8.B Karolína Nováková

Brian2