Exkurze Praha 5. A

Ve středu 27. 4. jsme jeli do Prahy na vlastivědnou exkurzi. Cesta trvala tři hodiny, ale myslíme, že to stálo za to. Praha byla moc krásná, konečně jsme ji viděli jinak než z pohledu aquaparku. Hrozně se nám líbily památky, chrám Sv. Víta a Vladislavský sál. Sice se tam některým z nás nejprve nechtělo, ale doporučujeme všem. Chození od památky k památce bylo náročné, bolelo nás celé tělo, a to jsme ještě museli dojít do technického muzea. Ale když jsme tam přišli, líbilo se nám tam víc a víc. Národní technické muzeum nás velice zaujalo. Byly tam různé modely, vojenská letadla, stará auta a kola, televizní studio Čt, astronomický sál, hutní stroje - prostě hodně zajímavých věcí. Celkově se nám exkurze moc líbila, klidně bychom tam jeli znovu.
Kateřina Wernerová, Daniel Jirout 5.A