Navlékání magických korálků v Pivovarské zahradě

30. května 2016 se konal již tradičně Kouzlený Krumlov v Pivovarské zahradě, kde se to stánky jen hemžilo. Byly tam hry, atrakce a tvořivé dílny pro děti, ale nechybělo ani občerstvení. Během celého odpoledne se konala různá hudební a taneční vystoupení, která moderovali Jan Palkovič a Ivo Janoušek. Naše škola tam měla také svůj stánek s magickým číslem 13, kam si děti mohly přijít navléknout magické čarodějnické korále. Za naší školu u stánku byly paní vychovatelky Sládková, paní vychovatelka Lavičková a Barča Chudá z 9.C (autorka fotografií a článku)

KOUZELNÝ KRUMLOVKOUZELNÝ KRUMLOVKOUZELNÝ KRUMLOVKOUZELNÝ KRUMLOVKOUZELNÝ KRUMLOVKOUZELNÝ KRUMLOVKOUZELNÝ KRUMLOVKOUZELNÝ KRUMLOVKOUZELNÝ KRUMLOVKOUZELNÝ KRUMLOVKOUZELNÝ KRUMLOVKOUZELNÝ KRUMLOV