OK PYTHAGORIÁDY 6. - 8. tří

V úterý 24. 5. se v DDM Český Krumlov konalo okresní kolo Pythagoriády 6. - 8. tříd ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Naši školu reprezentovalo pět žáků a všichni se ctí.

Nejlepšího umístění a výsledku dosáhl Petr Pomije z 8. C, který obsadil mezi osmáky 1. místo se ziskem plného počtu, tedy 15 bodů. Velká gratulace :-)
V této kategorii se účastnil ještě Martin Maňásek z 8. A, který se ziskem 6 bodů obsadil 6. místo.

V kategorii sedmáků se umístil Marek Maňásek ze 7. B se ziskem 7 bodů na 2. místě - blahopřejeme.

V nejmladší kategorii šestých tříd gratulujeme Natálii Petrouškové ze 6. C k zisku 7 bodů k 2. místu. V této kategorii nás reprezentoval ještě Štěpán Karlíček ze 6. B, který získal 5 bodů a obsadil 7. místo.

Všem mladým matematikům děkujeme za výbornou reprezentaci školy. Jejich výkony jsou příslibem pro příští rok. Podrobné výsledky najdete na stránkách DDM Č. Krumlov.