Obhajoby absolventských prací

Dnes všichni žáci devátých ročníků obhajovali své absolventské práce, které měli možnost tvořit od 29. listopadu do 11. května. Témata si vybírali svá vlastní nebo vypsaná vyučujícími. Společné zahájení letos zpestřila Petra Bočková hrou na akordeon. Samotné obhajoby byly ve většině případů nápadité, kreativní. Žáci si opět s sebou přinesli hudební nástroje, vlastní výtvarné výtvory, sportovní náčiní, výstroj potřebnou k jejich prezentaci, živé psy a užovku, jiní přišli stylově oblečeni. Všichni ti, co obhájili, si jistě ponesou do dalšího studia důležitou zkušenost o tom, jak vystupovat, jak se připravit, co příště více dotáhnout a doladit a jak pracovat s trémou. Zároveň měli možnost vidět a slyšet své spolužáky a dozvědět se něco nového a zajímavého.