ŠKOLNÍ VÝLET 7.B

V pondělí 20. 6. jsme se v šest hodin ráno sešli na vlakovém nádraží v Českém Krumlově, odkud jsme se vlakem vypravili do Českých Budějovic, kde jsme hodinu čekali na vlak do Počátek. Mezitím jsme měli krátký rozchod. Když jsme přijeli do Počátek, vyrazili jsme do areálu Beruška, kde jsme se ubytovali v chatkách. Vedoucí nám představili areál a program. Nejprve jsme prolézali lanovým centrem, kde jsme si to užili. Pak jsme se museli vžít do role bojovníka a zvládnout stezku plnou nástrah a úkolů, která zahrnovala úprk před rojem včel, úkryt v hlubinách rybníka, skrývání se před lidojedy, proběhnutí bahenní cestou, kde se některým podařilo ztratit i své boty a zbytek stezky museli absolvovat bosí :-)
Po návratu si šli kluci zahrát paintball a my se na ně šli podívat. Pak následovala večeře a volný program, kdy jsme si hráli na x-boxu. Mezitím jsme museli vymyslet africký tanec.
V jedenáct hodin večer jsme se sešli v jídelně, kde nám byla vysvětlena noční hra. Ta nedopadla podle našeho očekávání, ale i tak jsme si to užili.
V půl jedné jsme šli spát a paní učitelka nás donutila si vyčistit zuby. Kvůli chladnému počasí a rybníku jsme se zimou klepali až do rána, ale i přesto jsme se krásně vyspali.
Další den jsme hráli hru Apokalypsa a zápasili v sumo zápasech. Po obědě jsme se vydali na cestu domů. I přes chladné počasí se nám výlet líbil.
Za 7.B Martina Novotná a spol.