Vánoční přání ze 4.A

Několik ukázek, co pro děti ze 4.A znamená vánoční přání.

Krásná věc, kterou si každý dokáže představit. Moje vánoční přání je o tom, aby byli všichni spolu a měli se rádi. Aby se nikdo nehádal a všichni byli spokojeni. Nezáleží na tom, jestli se dárky rozdávají. Já si myslím, že na štědrý den mají všichni svoje vánoční přání a že ho má i naše paní učitelka.
Dominik Dohnal

Vánoční přání se posílá proto, aby to těm, kterým ho posíláte udělalo radost, protože na ně myslíte. Většinou jim přejete hodně zdraví a štěstí. A to je moc potěší, protože na ně myslíte. A když byli třeba nemocní, strašně je potěší, když jim napíšete?a hlavně zdraví. Také si ale všichni přejeme nějaký dárek pod stromeček. Ale já si ze všeho nejvíce přeji, abychom celá rodina prožili vánoce v klidu a pohodě s vánoční atmosférou. A aby si už babička nikdy nezlomila nohu týden po vánocích. A to všechno samozřejmě přeji i všem mým kamarádkám, přátelům, příbuzným, prostě všem mým blízkým!!!
Jana Foltýnová

Vánoční přání je to, co si moc přejeme ? mít krásné vánoce a prožít je se svou rodinou. Být zdraví a šťastní?
Adriana Piterková

Vánoční přání je přání, které děti píšou Ježíškovi. Přejí si většinou různé hračky, ale někdy si přejí i aby se něco stalo, nebo aby byl někdo hodnější. To všechno se může do dopisu napsat. Ale někdy se to ani nemusí psát, ale jenom přát.
Marie Reitingerová

Vánoční přání je kopa písmenek, něco, co bysme chtěli anebo to, co nám koluje mozkem a ne a ne to ven. Pro Marii bylo asi největším vánočním přáním, aby se jí narodilo zdravé miminko. Pro malé děti je největší přání to, čeho se mohou dotknout. Když se však zeptají rodičů, co si přejí, ozve se jim jenom: abychom byli zdraví, aby nás nic nebolelo a někdy dokonce, že si nepřejí vůbec nic, což nás děti naštve. Ve stáří ale zjistíme, že to myslí dobře, hlavně s námi.
Anna Vrbová

prosebné kouzelné
potěší poprosí očaruje
Vánoční přání je kouzelné.
Prosba
Alžběta Holcová

krásné vánoční
překvapí potěší zahřeje
Vánoční přání přinese Ježíšek.
Ježíšek
Kristina Mrázová

hezké krásné
potěší uklidní rozpláče
Vánoční přání je krásná věc.
Láska
Dominik Dohnal