Zátoň 8.C

Dne 4. - 5. 5. 2017 jsme prožili společný pobyt s třídním učitelem Novotným a učitelem Pilařem na Zátoni.
Hned po příjezdu nás čekal obtížný a nečekaný úkol s vodou. Cílem bylo získat klíč od chaty a odemknout ji. První pokus se nám sice nepovedl a všichni jsme byli mokří, ale po řádném zhodnocení situace a domluvě jsme SPOLEČNĚ dosáhli cíle. Následovalo rozdělení do dvou skupin, ve kterých jsme proti sobě ?soupeřili? až do konce pobytu. Hlavní roli v soutěžích většinou hrála spolupráce. Například ?lyže?- soutěž, kdy stáli všichni členové týmu na dvou prknech, chytili se provazů a šli? Čekalo nás i povídání o volbě dalšího studia s absolventy naší školy, kterým bych tímto ráda poděkovala za jejich cenné rady. Další aktivity se týkaly našeho pohledu do budoucna, ale i ohlédnutí do minulosti na naše výlety a společné zážitky.
Myslím si, že Zátoň jsme si užili, a že z tohoto pobytu si každý něco pozitivního odnesl.
Za 8. C Petrášová

Zátoň 8.CZátoň 8.CZátoň 8.CZátoň 8.CZátoň 8.CZátoň 8.CZátoň 8.CZátoň 8.CZátoň 8.CZátoň 8.CZátoň 8.CZátoň 8.CZátoň 8.CZátoň 8.CZátoň 8.C