Zátoň 8.A

Ve dnech 25. a 26. května byla naše 8.A na školním výletě na Zátoni. Programem nás provázelo pár deváťáků, přesněji Lenka, Lucka a Štěpán. První den jsme hráli různé hry, byli jsme rozděleni na dva týmy, Pěšáci a Ghetto, Pěšáci vyhráli. Později jsme si povídali s Danem, hasičem, který nám povídal o tom, jaké to bylo na jeho střední škole a že teď dělá něco jiného, než co studoval. V noci se toho moc nenaspalo a ráno byli všichni unavení. Následující den jsme měli přednášku od hasiče pana Pavlíčka, který byl kdysi na misi v Afganistánu. Poté jsme dotvořili strom povolání a postupně všichni odjeli domů.

Za 8.A Andrea Galková

Zátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. AZátoň 8. A