Logická olympiáda 2017

POZOR !! POZOR !! POZOR

Do konce registrace zbývá už jen několik dní!!

?? Stihneš to do 30. září ??
!! ROZHOUPEJ SE A PŘIDEJ SE !!

Všichni, kteří se už registrovali, měli dostat email s heslem. Zkontroluj si, že heslo máš!!
Heslo si ulož nebo poznamenej, budeš ho potřebovat při přihlášení!

Pokud ti heslo ještě nepřišlo, nejdřív se podívej, jestli ti mail automaticky nespadnul do koše. Pokud ho ani tak v mailu nenajdeš, neváhej a hned najdi p. uč. Kříže, aby se to napravilo!

======================================

Stejně jako v minulých ročnících, máme i letos možnost zapojit se do řešení LOGICKÉ OLYMPIÁDY.

Minule jsme byli úspěšní - buďme i letos!!

!! NEVÁHEJ A UKAŽ, JAK TI TO PÁLÍ !!

Tentokrát jsou zase vyhlášeny všechny věkové kategorie, takže se můžeš zúčastnit I TY!!. Klikni si na --tuto stránku-- a zaregistruj se.

Pro registraci je třeba mít vlastní e-mail a do formuláře se vkládají některé osobní údaje. Těm mladším doporučujeme provést registraci doma s rodiči, ti starší by měli rodiče alespoň informovat. Registrace končí 30. září!

Nominační kolo pro kategorii A: žáci prvního stupně základních škol se koná ve dnech 1.-7. října, pro kategorii B: žáci druhého stupně základních škol ve dnech 8.-14. října.

S pomocí rodičů nebo učitelů mohou soutěžit i žáci 1. tříd v kategorii A1 od 15. do 21. října

Test nominačního kola trvá 30 minut a můžeš ho řešit z domova nebo hromadně se svým učitelem při některé vyučovací hodině v učebně VT. Při řešení úloh je dovoleno používat jen psací potřeby, kalkulačku, poznámkový papír a své logické myšlení. Vše ostatní je zakázáno.

Další otázky a odpovědi najdeš --zde-- nebo --zde--.

Logická olympiáda