Jak jsme plnili Olympijský víceboj

Rok se sešel s rokem a dalších osm vyvolených "NÁDRAŽÁKŮ" se vydalo do Kaplice poměřit s okresní konkurencí v Olympijském pětiboji (běh daleko, hod těžkým břemenem, zvedání vlastní váhy, mazané přeskakování provazu a tři skoky co nejdál). Naši stateční válečníci s časomírou a mírami vůbec, byli báječní a hned pět z nich si ve svých věkových kategoriích došlo na stupně vítězů pro medaile. Ze skvělých výkonů nejvýše stojí vítěství Terezky Kozákové v kategorii dívek stejně narozených. Celému družstvu ve složení: Jakub Pavelka (3. místo), Radek Haňka, Karel Hončík 2. místo), Míša Janovský (3. místo), Terezka Kozáková (1. místo), Terezka Thonová, Viki Vránová a Emmča Theierová (3. místo) náleží v celkovém pořadí deseti škol, místo "TŘETÍ". Gratuluji ke krásným výkonům a všem děkuji za vzornou reprezentaci školy.

OVOV Kaplice 2018OVOV Kaplice 2018OVOV Kaplice 2018OVOV Kaplice 2018OVOV Kaplice 2018OVOV Kaplice 2018OVOV Kaplice 2018OVOV Kaplice 2018