Obhajoby absolventských prací

Dnešní den pátek 8. 6. patřil žákům 9. ročníku, protože obhajovali svoje absolventské práce. Obhajoby byly ve většině případů nápadité, kreativní. Žáci si s sebou přinesli hudební nástroje, sportovní náčiní, výstroj potřebnou k jejich prezentaci, stylové oblečeni, pokrmy. Všichni ti, co obhájili, si jistě ponesou do dalšího studia důležitou zkušenost o tom, jak vystupovat, jak se připravit, co příště více dotáhnout a doladit a jak pracovat s trémou. Zároveň měli možnost vidět a slyšet své spolužáky a dozvědět se něco nového a zajímavého.